Nieco o nas

Strona terminalczesci.pl powstała z myślą o wszystkich automaniakach, którzy interesują się motoryzacją a szczególnie mechaniką pojazdową. Znajdziesz tutaj więc przede wszystkim wnikliwe i dokładne opisy części samochodowych, których nie uświadczysz nigdzie indziej. W orbicie naszych zainteresowań znajdują się mniej i bardziej popularne części samochodowe, bo o ile informacji o klockach hamulcowych czy amortyzatorach jest pełno, to znalezienie rzetelnego opisu na przykład maglownicy graniczy z cudem.

Stronę tę tworzymy MY, czyli zespół ludzi, pasjonatów motoryzacji, którzy są związani z tym rynkiem od dłuższego czasu – najczęściej zawodowo. Z tego też powodu możesz być pewny, że wszelkie informacje czy wiadomości, które znajdziesz na stronie terminalczesci.pl są w 100% wiarygodne i rzetelne.

Postaramy się na bieżąco aktualizować stronę, tak aby ta była bogata w treści – artykuły, schematy, zdjęcia, filmiki czy innego rodzaju publikacje. Dlaczego to robimy? To proste, z czystej pasji. Opracowywanie materiałów na naszą stronę sprawia nam przyjemność i jest miłym hobby, dzięki któremu możemy realizować się prywatnie i zawodowo.

Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i będziecie ją regularnie odwiedzać. Jeśli chcielibyście skontaktować się z redakcją serwisu, skorzystajcie z zakładki „Kontakt” i zamieszczonego tam formularza kontaktowego. Obiecujemy, że odpowiemy na każdą wiadomość – wszelkie uwagi, porady czy materiały są mile widziane.

Z pozdrowieniami, zespół terminalczesci.pl!